اولین بار است که به این وب‌سایت می‌آیید. راهنما را مطالعه کنید!
x
موسسه خیریه محک

شهر ریاضی بازی-ریاضی

قوانین دیدگاه

وب‌سایت‌های پرسش و پاسخ با هدف پاسخ دقیق، بدون حاشیه و مطمئن به پرسش مشخص و قابل پاسخ ایجاد شده‌اند. در وب‌سایت‌های پرسش و پاسخ بر خلاف فروم‌ها بحث‌ها نباید به حاشیه کشیده شوند. برخلاف چت‌روم‌ها نباید بحث اصلی درصد کمی از کل بحث را شامل شود و بر خلاف وب‌لاگ‌ها مکانی برای توضیح حدس‌ها و احساسات شخصی نیست.
هنگامی که فردی با یک پرسش مناسب وارد وب‌سایت پرسش و پاسخ می‌شود بیش از هر چیزی منتظر پاسخ دقیق و سریع پرسش خود است. بنابراین در این وب‌سایت‌ها، قوانین مشخصی حاکم است که هدف دسترسی سریع‌تر و مطمئن‌تر به پاسخ را ممکن می‌کند.
قوانین این وب‌سایت برای بیان یک دیدگاه به صورت زیر است.

از دیدگاه برای ذکر جزئیات استفاده کنید.
هنگامی که اشکالی در پرسش یا پاسخ مشاهده می‌کنید یا نکته‌ای را برای بهتر شدن پاسخ لازم می‌دانید می‌توانید آن را در دیدگاه قرار دهید. در دیدگاه یک پاسخ کامل را قرار ندهید.
دیدگاه‌های طولانی معمولاً مفید نیستند.
در صورتی که دیدگاهی بسیار طولانی می‌شود به این معنی است که یا در حال توضیح دادن زیاد هستید یا پاسخ کاملی را در دیدگاه منتشر می‌کنید. دیدگاه‌ها باید بسیار کوتاه و سرراست باشند.
برای تشکر می‌توانید از دیدگاه استفاده کنید.
اگر احساس می‌کنید برای کمک کاربری باید تشکر کنید، این کار را در زیر پاسخ آن کاربر توسط دیدگاه انجام دهید. البته در این کار زیاده‌روی نکنید.
از دیدگاه برای درخواست تکمیل پاسخ استفاده کنید.
در صورتی که پاسخی برای شما مبهم است، در زیر همان پاسخ دیدگاه قرار داده و از طراح توضیح بخواهید.

در صورتی که دیدگاه یا پرسشی در مورد این قوانین دارید یا قانون مناسبی را برای پیشنهاد دارید، به پشتیبانی ایلی مراجعه کنید.